Apple’ın Gizemli Ürünü Ortaya Çıktı

Merakla Beklenen Kablosuz şarj ürününün videosu ortaya çıktı.

Twitter’da 9to5Mac üzerinden paylaşılan bir video da, Apple’ın kablosuz şarj cihazına benzeyen bir ürünün geliştirildiğine dair bilgiler edindik. Bu gizemli ürün ise, iPhone 12 ile uyumlu olması bekleniyor, bazı iddialar bu yönde.

 

ABD merkezli teknoloji devi Apple, 2 sene önce telefonlar ile uyumlu olan kablosuz şarj cihazını ürettiğini iddia etmişti. Fakat, o dönemlerden günümüze kadar ürünü açığa çıkartmayan Apple, o dönemlerde “AirPower” isimli ürünün bir anda ortadan kaybolduğunu da herkesten gizlemişti. Fakat bugün ortaya çıkan bir görüntü, Apple’ın şarj cihazı üretimini düşündürtt. Ürünün yapısı itibariyle, iPhone 12 ile uyumlu olması bekleniyor.

Paylaşılan videoda, ürünün kablosuz şarj cihazına ait olduğu açıkça belirgin ediliyor. 9to5Mac ekibi tarafından yayınlanan bu video, birçok insanı heyecanlandırdı. Fakat, diğer yandan geliştiricilerin tasarladığı bir kit olabileceği ihtimali de mevcut.

İşte Paylaşılan Video


iPhone 12 modelininarka kasasında ise, halka şeklinde bir mıknatıs bulunuyor. Bu iddiaya göre, iPhone 12 kablosuz şarj özelliğini destekleyecek. Hatta, iPhone 12 modelleri için özel kılıflar üretilecek. Bu video ile iPhone 12 modellerinin kablosuz şarj özelliğini desteklediği açıkça belirgin ediliyor. Ürünün, iPhone 12 modeli ile, yuvarlak yapısı ile benzer yapıya sahip olması bekleniyor.

Ming – Chi Kuo ( Apple analisti ) 2020 yılının başlarında yaptığı açıklamarda Apple’ın yeni bir mini kablosuz şarj cihazı geliştirdiğini öne sürmüştü. Bu açıklamaya göre ise, ürünün ismi : “AirPower Mini” olarak nitelendiriliyordu. Bu videoda ki ürünün ise AirPower Mini olabileceği düşünülüyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı