Firma Tanıtım

En Leziz Şalgam : Adanus Şalgam – %100 Adanalı

2007 yılında İzmir bölgesinde kurulan ve faaliyetlerini sürekli olarak artırarak devam ettirmekte olan Adanus firmamız bu anlamda özellikle de başarılı işlere imza atmıştır. Uzun vadede en kaliteli ve lezzetli şalgam sularının üretimlerini gerçekleştiren ve daha çok restoranlara, lokantalara toptan satışlar gerçekleştiren firmamız bu anlamda özellikle de kalite standartlarını fazlasıyla genişletmektedir. Adana’ya özgü olan şalgam suyunun en kaliteli biçimde üretimini gerçekleştirerek ülke içinde ihracatlarını gerçekleştiren, toptan satışlarını gerçekleştiren firmamızın uzun vadede daha çok kişiye, firmaya erişim sağlayarak başarılarını katlaması da yine hedefleri arasındadır.

“Şalgam suyuna hak ettiği değeri verdik..” sloganı ile faaliyetlerine geniş kapsamlı biçimde başlayan ve bu anlamda da yine özellikle restoranlara, lokantalara verdiği toptan satış hizmetleri ile ön plana çıkmakta olan firmamız özel üretim olan şalgam sularının geniş kitlelere yayılmasını da sağlamaktadır. Adana bölgesine ait en önemli ürünlerden biri olan şalgam sularının en kaliteli ve lezzetli biçimde üretimini sağlayarak alıcıları ile buluşturan firmamızın uzun vadede önemli başarıları elde etmesi de yine beklenmektedir.

Yemeğin yanında vazgeçilmezi şalgam suyu olan insanların bu noktada çok daha lezzetli ve kaliteli şalgam sularına ulaşmaları, onları tatmaları da bizim tarafımızdan mümkün olacaktır. Gittiği her restoranda yediği yemeğin yanında şalgam suyu isteyen kişilere en lezzetli biçimde şalgam suyunu takdim etmek isteyen lokantaların da yine firmamızdan yapacağı alışverişler neticesinde bu ihtiyaçlarını da gidereceklerdir.

Özellikle de şalgam suyu sevenlerin seveceği türden kaliteli ve lezzetli şalgam suların üretimini gerçekleştiren firmamız kaliteli işçilikleri de sunmaktadır. Piyasayı sürekli takip eden ve fazlasıyla da taleplere göre en verimli işçiliği sizlere sunmakta olan firmamız ile sizler de iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İzmir bölgesinde ürettiği şalgam sularını tüm Türkiye için üretmektedir. Özellikle de şalgam suyu sevenler için son derece kaliteli ve lezzetli ürünlerini sunmakta olan firmamız bu konuda oldukça titiz biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hem daha fazla kişiye erişim sağlamak hem restoranların ya da lokantaların müşterilerine çok daha iyi, kaliteli şalgam sunmaları hem de neticesinde ticaret amacıyla bu işi yapanların hedef satışlarını gerçekleştirmeleri adına firmamız ile iletişime geçmeleri son derece önemlidir. Durum böyle olunca firmamız da müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsemekte ve çalışmalarını da bu yönde devam ettirmektedir.

Hemen adanus şalgam siparişi vermek için : adanusizmir.com

Atakan

Profesyonel webmasterlik ve yazarlık hayatıma devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu