Enes Batur’un Evlilik İddiası Rol Çıktı!

0
34
Enes Batur'un Evlilik İddiası Rol Çıktı!
enesbatur-evlendi-mi

Enes Batur Gerçekten Evlendi Mi?

Enes Batur 10 milyon aboneye ulaşınca evleneceğini söylemişti. “Ben sözümü tutarım.” edasıyla evlilik adına bir video yayınladı. Peki gerçekten evlendi mi?

Enes Batur Evleniyor Mu?

Enes Batur yayınladığı bir videoda evleneceğini takipçilerine bildirmişti. Bunun üzerine Enes Batur evlendiğini basınla paylaştı ve bir kaç magazin programında yer aldı. Tüm Youtube camiası Enes Batur’u artık evli diye biliyordu. Attığı yüzük fotoğrafları, eşiyle birlikte pozlar tüm takipçilerine bu haberi az da olsa inandırmayı başardı. Hatta nikah davetiyeleri bile bastırdı.

Düğün Tamamen Senaryo Çıktı!

Fakat Tulu Bacı ile olan birlikteliğinin sadece rol icabı olduğunu hazırladığı bir videoda bildirdi. Evliliğin kendisine göre olmadığını açıklayan Enes Batur sözünü tutmuş olmak için poşet düğün hazırladı. Enes Batur’un hazırladığı sahte düğün bu kadar şaşalı ise gerçeği hakkında tahminde bulunmak epey zor olacak.

Biraz takipçilerini çocuk yerine koyması ve dalga geçmesi imajı çizerken, Enes Batur böyle bir video yayınlamayı ihmal etmedi. İşte gerçek evlilik videosu ;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here