Günah İmparatorluğu Karakterini Adlandır :Steam’daki Paradox Koleksiyonu’nu Kazanma Şansı Yakala!

Sin İmparatorluğu duyuru fragmanında normal gözlü denizcilerin tespit edemediği bir şey saklıyordu. Bir şişe Romero Rye’nin bir kurşunla paramparça olduğu gangster strateji oyununun fragmanı bir URL gizliyor. Eğer romerosrye.com’a girersen Brenda Romero’nun Galway’deki bir barın arkasında hapsolduğunu göreceksin. Ve bu karaktere bir isim lazım!
Görünüşe göre bu karakter oldukça acımasız bir gangster olacak!

Bu oyunda sadece bir kişi bu karaktere ölümsüzleşene kadar bir isim vermiş olacak ve ayrıca ilk on öneri aynı zamanda yaratıcılarını her birine Paradox Interactive Collection kazama şansı yakalayacak. Steam Paradox oyununun neredeyse 1000 dolarlık bir oyun olduğunu unutmayın.

Romero Games ve Paradox çalışanlarından oluşan bir jüri, karakter için bulunan isimleri değerlendirecek. Gizemli kriterlere dayanarak seçtiği kazananı ise Temmuz ayında açıklayacak. Bu karakter ismini yaratırken oyunun özünde kalmak size çok şey kazandıracak diye düşünüyorum.
Yarışmaya katılmadan önce yarışmanın şartlarını ve kurallarını dikkatlice okumanızı öneriyorum. Bu şartlardan bazılarını sizler için sıraladık.

Yarışma Şartları ve Koşulları
– Yarışmaya girerken bütün şartlara ve koşullara bağlı kalmanız gerektiğini unutmayın
– 16 yaşından büyük herkes dünyanın neresinde olursa olsun yarışmaya katılabilir.
– Yarışma 10 Haziran 2019’da saat 16. CEST’den başlayacak ve 10 Temmuz 2019’da 23.59 CEST’te sona erecek.
– www. Romerosrye.com adresindeki anket doldurularak yarışmaya katılmak şarttır.
– Kazananlar Romero Games çalışanları ve Paradox Interactive tarafından belirlenecek ve jürinin bu kararı kesin olacak.
– İsimler saygısız içerikten oluşmamalıdır. Cinsellik, etnik köken, sakatlık, yaşa uygun olmayan içerik, müstehcen ve kaba isim, resim ya da metin içermemelidir.
– Verilecek olan adın sadece sizin tarafınızdan bilinmesi gerektiği ve üçüncü bir kişi tarafından ihlal edilmeyeceği güvencesi verilmedir.
– Her yarışmacı istediği kadar isim önerisinde bulunabilir.
– Yarışmayı kazanan katılımcı yalnızca bir ödül alabilir.
– Jüri tarafından, katılımcının kriterleri sağlamadığı görülürse, diskalifiye edilebilir.

Bu şartlar sağlandığı sürece yarışmaya katılmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Haydi, şimdi yaratıcı bir isim bulup Steam’daki Paradox Koleksiyonu’nu kazanma şansı yakala!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı