Teknoloji

Honor MagicBook Pro’yu Tanıttı!

IFA 2020 etkinliğinde Honor, iki farklı ürününü tanıttı.

Honor, İnce Bir Gövdede Büyük Bir Ekran Sunan MagicBook Pro’yu Tanıttı
Avrupa’nın en önemli teknoloji etkinliklerinden biri olan IFA 2020 etkinliğinde Honor yeni ürünü MAgicBook Pro’yu tanıttı. Tamamen ince bir tasarıma sahip olan bu MagicBook, AMD Ryzen 5.4600H işlemcisine sahiptir. MagicBook sonrasında ise Honor, Pad 6 tabletini de etkinlik esnasında tanıttı. Kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılayacak MagicBook hakkında tüm detaylar..

MagicBook’un Özellikleri

MagicBook Pro, 16 gb çift kanallı DDR4 ram olarak kullanıcılara geliyor. Depolama alanı ise 512 Gb NVMe SSD ile karşımıza çıkacak. Isınma, kasma gibi sorunlar yaşanmaması adına çift fan sistemi ve ısı yalıtım borusu da bu bilgisayarın içine entegre edilmiş. Sürekli açık kalan laptoplarda ısınma sorununa son bulan bu ürün, MagicBook Pro 14 laptopuna göre 20 kat daha iyi soğutması olacak.

Magicbook Pro, koca laptopların sunacağı en üstün performansları sunmayı hedefliyor. Büyük ve kalın tasarımlı laptopları birçok insan daha iyi performansa sahiptir anlayışı ile bakıyor, fakat MagicBook Pro’da olaylar tam tersi, tamamen ince yapı ve kompakt bir tasarıma sahip olan bu laptop en üstün performansı kullanıcılarına sunacak. Bilgisayarın kalınlığı ise 16.9 kalınlıkta olup, 16,1 inclik ekran sunuyor.

MagicBook pro, tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilecek. İnsanların oyun oynamalarına, film, dizi ve çalışmalarında sınır tanımayacak. Honor MagicBook pro, tamamen profesyonel mühendisler tarafından yapılması ile tüm yaratıcılık geliştirmelerini aşmış durumda. Bir dizüstü bilgisayarda istenilen herşeyi sunuyor. %100 sRGB renk gamıyla, renk doğruluğunu ve tutarlı görselleri tüm gerçekliği ile görebileceksiniz. MagicBook pro’nun ebatları ise: 369 mmx234 x 16.9 boyutları ile karşımıza çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu