Honor Oyuncu Bilgisayarını Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

Çin merkezli ünlü teknoloji üreticisi Huawei'nin alt markası olan Honor'dan yeni haber! İşte oyuncuları sevindirecek bir haber: Honor Hunter Geliyor!

Dünya üzerinde global bir marka haline gelen Huawei’nin ise, alt markası olan Honor rakiplerine karşı çok iddialı görünen oyun bilgisayarının tanıtılacağı tarihi bugün açıkladı. Weibo isimli sosyal medya’da paylaşım yapan firma, Honor’un oyuncu bilgisayarının çıkış tarihini ise 16 eylül şeklinde ifade etti.

Huawei, bilindiği üzere daha çok piyasaya sürdüğü akıllı telefonlar ile tanınıyor. Huawei’nin alt markası olan Honor ise bir süredir oyuncu bilgisayarı üzerinde çeşitli çalışmalar yapıyordu. Bugüne kadar tam gaz çalışan Honor, rakiplerine kıyasla daha çok iddialı özellikleri de sunacak gibi.
Honor, yeni nesil oyuncu bilgisayarını posterler ile birlikte tanıttı. Birçok kişiden çeşitli dedikodular duyulmasına rağmen honor, 16 eylül’de Çin’de yapılacak bir etkinlikte tanıtacağını ve bu bilgisayarın yanında yeni ürünlerini de tanıtacağını bugün açıkladı.

Honor Çin merkezli teknoloji üreticisidir. Geçtiğimiz günlerde IFA 2020 fuarında Watch GS Pro ve Watch Es’i etkinlikte tanıtmıştı. Çin pazarı için çeşitli lansmanların ise 16 eylül tarihinde yapılması bekleniyor. Honor Hunter’da beklenen özelliklerin başında ise i7 işlemci olması bekleniyor, ekranın ise 15,6 ya da 16,1 büyüklüğünde olması bekleniyor.
Honor Hunter’a ait yeni görüntülerde ise, özel bir oyun bilgisayarı olacağı yönünde. Kısa süre içinde yeni bilgiler eklenecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı