iPhone 12 Max için 6 gb ram müjdesi

Merakla beklenen iPhone 12 Pro Max modelinin teknik özellikleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Apple, 12 serisini sürerken sadece pro max'ı sunmayacak, dört yeni iPhone modelini birden piyasaya sürmesi bekleniyor.

iPhone 12 Pro Max’ın bazı özellikleri belirgin olmaya başladı. Bunlardan biri ise kaç gb ram olduğu. iPhone 12 Pro max 6 gb ram, 128 gb depolama alanı ile piyasaya sürülebilir.
ABD merkezli teknoloji devi Apple, Eylül ayında yapılan etkinlikte yeni modellerini lanse etmedi. iPhone 12 serisinin ise, Ekim ayının ortalarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.


Detaylar ile iPhone 12 Max Pro

Eylül ayında yapılan etkinlikte tüm gözler iPhone 12 serisini aradı. Fakat, ne yazık ki bu lansman da iPhone 12 Pro Max tanıtılmadı. 15 Eylül’de yapılan bu etkinlik, mega etkinlik olarak kabul edildi.

Bu etkinlikte Apple Watch Serisi 6 ve SE model, iPad 8. nesil ve iPad Air 4 tanıtıldı ve piyasaya sürüldü. Verilen raporlar doğrultusunda Apple iPhone lansmanını Ekim ayında gerçekleştirilecek mega etkinlikte tanıtacağı iddia ediliyor. Son iddialara göre ise iPhone 12 serisinden bir modelin 6 gb RAM olacağı yönünde. Antutu’da ortaya çıkan performans ve diğer ayarlar ile ilgili özellikler de bu yazımızda.

Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone’lar hakkında bazı iddialarda bulunmuştu. 120Hz ekran ile gelemeyeceğini bir ara söyleyen Kuo, iPhone 12’ye 120Hz paneller eklenirse eğer telefonların pil ömrünün daha azalacağını dikkat çekti. Fakat Kuo, daha sonra söylediği bir sözde, 2021 tarihinde iPhone cihazların 120Hz ekranlar ile gelebileceğini dile getirdi.
Apple etkinliğinde yapılan açıklamada iPhone 12 serisinde kullanılan işlemci hakkında açıklamalar yapıldı. Apple, en hızlı işlemci A14 bionic yonga setini ise iPad Air’de kullandığını açıkladı. Yeni çıkacak iPhone 12 ‘de de bu yonga setinin kullanılması bekleniyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı