İzmir Karabağlar: Gençkırlı Mobilya

0
23

GENÇKIRLI MOBİLYA

Bir yeri ev/ofis yapan şey içerisindeki mobilyalardır. Mobilyaların birbiriyle uyumu, rahatlığı, uygun fiyatı ve kalitesi mobilya seçiminde en önemli etkenlerdir. Gençkırlı Mobilya; kalite, konfor ve estetiğe önem verenler için 1500 metrekarelik dev showroom mağazasında, birinci sınıf ürünleriyle müşterilerini ağırlıyor. Modern ve klasik ürünlerin yanında kişiye özel tasarım imkânı da sunan Gençkırlı, 55 yılın vermiş olduğu birikimle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verme konusunda profesyonel bir yaklaşım ortaya koyuyor ve müşterilerine odak noktalarının müşteri memnuniyeti olduğunu açık bir şekilde gösteriyor.

 

Genç Kırlı Mobilya
Genç Kırlı Mobilya

Gençkırlı Mobilya showroom mağazası ziyaret edenleri başlarını döndürecek bir manzarayla karşı karşıya bırakıyor. Mobilyalarında kullandığı birinci sınıf malzemeyle; sıvı gibi mobilyaya zarar verebilen dış etkenlere karşı dayanaklı ürünler üreten Gençkırlı, klasik mobilya isteyenler için showroom mağazasında kaliteli ahşaptan üretilmiş klasik ürünlerini sergilerken; trendleri yakalamak isteyenler için ise güncel, modaya uygun, modern mobilya seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

 

Gençkırlı, “kişiye özel mobilya üretimi” ile hayalini kurduğu mobilyayı hiçbir yerde bulamayanların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Gençkırlı Mobilya’nın sahip olduğu profesyonel ekip, modern çalışma sistemiyle; istediğiniz ölçülerde, istediğiniz tarzda mobilya tasarımını yapıyor ve tercih ettiğiniz birinci kalite malzemeler ile mobilya üretiliyor.

Kişiye özel üretim, beğendiği mobilya evine büyük ya da küçük gelenler için de istedikleri mobilyaya kavuşma imkânı sunuyor. Beğendiğiniz mobilya istediğiniz ölçülerde size özel üretilebiliyor.

Üretimden pazarlamaya kadar olan sürecin tamamında kaliteyi merkezine alan firma; müşteri memnuniyetine verdiği önemi sadece ürün satılana kadar değil, sonrasında da sunduğu satış sonrası destek ile gösteriyor. Güler yüzlü çalışanları ile sizin istediğiniz mobilyaya sahip olmanız için elinden gelen kolaylığı sağlamayı kendisine görev edinen Gençkırlı Mobilya; satın almış olduğunuz ürünün kurulum işlemini gerçekleştiriyor ve sonrasında yaşanabilecek olası sorunlara karşı sizleri mağdur etmeyeceğini garanti ediyor.

Son olarak içerisinde sayısız renkte, çeşitte ve tarzda mobilyalar olan 1500 metrekarelik Gençkırlı Mobilya showroom mağazası, hafta içi her gün ve cumartesi günleri 8.00-19.30, pazar günleri 12.00-18.00 saatleri arasında Yeşillik Caddesi No:322/A Karabağlar İzmir adresinde ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here